lost-academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

lost-academy

rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Paradise in Hell

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:18 am

-Pai o muscatura aici...una acolo...sti...am "gustat" in asa fel incat sa nu fie batator la ochi.Si apoi leam sters amintirea a ceea ce am facut.Insa se pare ca de fiecare data ma vedea cineva.De aia am venit aici.Nu ma mai simt urmarit
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:21 am

Imi dau ochii peste cap.
-Vezi daca poftesti mereu?ii zic dand negativ din cap.Creca si aici am gustat din fiecare fata nu?
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:34 am

-Inca nu...doar din una....insa mia ajuns.In ultima vreme ma mai limitez.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:37 am

-Oooo! Cum asa?intreb mirat. Inainte gustai din fiecare fata ce o prindeai!chicotesc. Nu-mi spune ca te-ai indragostit de aia!
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:40 am

-Bineinteles ca nu!Eu nu am iubit niciodata pe nimeni.Cel putin nu in felul acela.Ce a fost a fost de distractie.spuse lasanduse pe spate si inchizand ochii usor amintindusi trecutul
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:43 am

Ma ridic din pat si ma duc la el. Ma asez peste el, sprijindu-ma in coate.
-Eu tot distractie ti-am fost?il intreb serios cu un zambet strengar pe buze.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:44 am

Deschise ochii larg si il privii intrebator...
-Nu stiu despre ce vorbesti.Spuse intorcand capul intro parte
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:54 am

-A da?zic sarcastic. Adica ai uitat toate noptile petrecute impreuna?il intreb cu acelasi zambet pe buze
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 5:03 am

Statea cu capul tot intro parte.
-Bine...am tinut la cineva odata in viata.E o crima?...doar ca am incercat sa te uit de atunci in fiecare minut al existentei mele.spuse pe un ton serios.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 5:07 am

Chicotesc.
-Atunci de ce mai esti in camera mea?il intreb ridicandu-ma de pe el. Daca vrei sa ma uiti nu ar trebui sa fi plecat imediat dupa ce m-ai recunoscut?il intreb serios asezandu-ma la loc in pat.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 5:10 am

-Intrun fel ai dreptate.Insa ma coplesit dorul de tine.si toate amintirile de demult.spuse ridicandue si luandul in brate din spate.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 5:12 am

-Stii ca asa nu ma vei uita nu?ii zic serios punandu-mi mainile peste ale sale.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 9:24 pm

Isi baga fata in parul lui si mormaii de acolo.
-Da stiu.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 10:13 pm

Incep sa dau din coada si o strecor pe sub bluza lui, incepand sa-l gadil
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 10:20 pm

Il elibera si se dadu in spate razand in gura mare.
-Termina...Se dadu prea in spate si se impiedica de ceva cazand pe spate si ramand lat acolo.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 10:23 pm

Chicotesc si ma dau jos din pat, asezandu-ma din nou peste el. Ma sprijin in coate.
-Ce-mi place sa te gadil!chicotesc. Esti mai bine facut!zambesc
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 10:42 pm

Il prinse cu mainile de fata si il privii lung abtinanduse sa nu rada.
-Atata antrenament te mentine in forma.spuse in cele din dandui drumul si mutandusi privirea
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 12:41 am

-Ar trebui sa ma apuc si eu de antrenament!chicotesc si-i dau un sarut pe nas apoi ma ridic in picioare. Ce vrei sa bem?
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:02 am

Se atine cu un deget pe nas apoi se ridica in fund.
-Orice ai....alcool bineinteles...sau...vrei sa donezi niste sange?intreba mangaindui buza de jos cu un deget.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:04 am

Ma asez in genunchi in fata lui.
-Ia cat vrei!ii zic lasandu-mi capul intr-o parte.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:19 am

Il privii serios apoi incepu sa rada.
-Glumeam Yuki.Vreau doar ceva alcool.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:22 am

-Sigur nu vrei?il intreb ridicand o spranceana. Daca vrei vreodata te servesti singur!zambesc si ma ridic apoi ma duc la bucatarie.
Ma intorc cu doua sticle de tequila.
-Uite!ii dau o sticla
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:26 am

Ai lua sticla din mana si inghitii cu pofta
-Stiai ca la mine alcool e un fel de substitut pentru sange?intreba invartind sticla si privindo atent.Si in legatura cu bautul sangelui...nu mai fi atat de saritor.Numi oferii sangele tau pentru ca mie mai greu sa ma abtin sa...isi inghitii ultimile cuvinte si sorbii din nou
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:29 am

-Nu mie frica ca ai sa ma omori!ii fac cu ochiul. Ca stiu ca n-o s-o faci!scot limba la el si-mi desfac sticla apoi iau cateva guri.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 7:13 pm

-Ma bucur ca esti atat de sigur.spuse zambind insa cu o nota de tristete in glas
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paradise in Hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Paradise in Hell
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» seduction in the hell

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lost-academy :: Camin :: Camera baietilor-
Mergi direct la: