lost-academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

lost-academy

rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Paradise in Hell

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:07 am

Primul gest ce l-am facut cand m-am trezit a fost sa arunc patura de pe mine cu ajutorul cozii. Mi-am deschis apoi ochii si mi-am ridicat usor capul de pe perna, stateam pe burta. Am privit confuz prin camera apoi mi-am sters ochii cu mainile, asemenea unei pisici.M-am ridicat in fund si mi-am intins corpul de la mijloc in sus, cascand puternic. M-am ridicat adormit din pat si m-am dus la bucatarie. Mi-am facut ritualul de dimineata repede si cand am iesit din baie eram voios.Ma intind din nou si ma duc la sifonier. Il deschis, ma scarpin in cap privind hainele aranjate alandala. Il inchid la loc caci nu aveam chef sa ma schimb. Eram numai in boxeri dar nu-mi pasa. Ma simteam prea bine asa ca sa ma schimb. Am sarit in pat si am scos telecomanda de sub pat. Am aprins televizorul si am inceput sa mut canalele.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:09 am

Ma plimbam alene pe colidor si priveam tavanul.Deodata mam impiedicat si mam izbit de o usa.Mam adunat de pe jos si mam ridicat injurand.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:13 am

Am tresarit cand am auzit lovitura din usa."Care naiba se cearta cu usa mea?"m-am gandit in timp ce am stins televizorul. Nu stiam daca sa deschid sau nu. Daca era unu care vroia sa ma omoare? Daca vroia sa ma bata din cauza usii? Totusi m-am hotarat sa ma duc la usa. Am tras adanc aer in piept si am deschis putin usa, scotand capul afara.
-Da?intreb putin speriat, sperand ca n-are de gand sa se razbune pe mine din cauza usii
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:16 am

Am ramas nemiscat la auzul vocii.Apoi mam intors incet si lam privit.
-Yuki?
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:18 am

Ridic o spranceana. Avea numele scris pe frunte sau pe undeva?Deschis larg usa fiind sigur ca n-o sa ma bata.
-Esti ghicitor?intreb entuziasmat.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:19 am

Am sarit pe el si lam imbratisat.
-Yuki!!! De cand nu team mai vazut!!!
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:23 am

-aaa!am tipat caci ma imbratisa tare.
Mi-am dat apoi seama cine era si l-am imbratisat si eu.
-Dany!am strigat deodata. Si mie de tine!Si mie!
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:26 am

Rase fericit si apoi il prinse de umeri si il indeparta de el.
-Frate ce te-ai schimbat.Ai mai crescut de atunci...
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:30 am

Imi dau ochii peste cap.
-De parca tu ai ramas la fel de mic si pitic!chicotesc. Fa-te ca intri!ii zic intorcandu-ma in camera, asteptand sa intre si el.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:32 am

Am intrat in camera dupa el si apoi mam intors spre el.
-Dintre toti oamenii nu ma asteptam sa dau de tine aici.Nu team mai vazut si nici nu am mai auzit nimic de tine de cand teai mutat atunci.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:35 am

-Si crezi ca eu ma asteptam sa dau peste tine aici?chicotesc si inchid usa. Cum ai ajuns prin locul astA?il intreb curios.Parca nu-ti placea scoala
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:39 am

-De fapt nu prea dau pe la scoala...am folosit puterea de constrangere sa obtin o camera aici.am pus facand cu mana semnul rockului.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:41 am

Chicotesc.
-Si de ce vroiai sa stai exact in locul asta?il intreb curios asezandu-ma turceste in pat.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:46 am

--Nu prea tiu...aici sa nimerit sa vin si gata.spuse razand.apoi se aseza e jos
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:47 am

Am inceput sa rad.
-Ciudatule! Tot ciudat ai ramas!chicotesc incepand sa dau din coada.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:51 am

Il privii atent.
-SI tu tot la fel de adorabil...dar intrun fel mai matur.spuse dandusi parul din ochi
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:52 am

-Mersi! Stiam!scot limba la el. Chiar par mai matur?zic mirat.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:55 am

-Pana sa scoti limba la mine pareai.spuse scarpinanduse in cap
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 3:58 am

Chicotesc apoi rasuflu usurat.
-Sa stii ca nu m-am maturizat deloc!scot limba la el. Dar se pare ca tu da! Si mult!
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:02 am

Am ridicat o privire trista spre el.
-Eh nu toti au dus o viata usoara.spuse uitanduse in alta parte
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:04 am

-Cine a zis ca am dus o viata usoara?zambesc. Tu ce ai patit?il intreb curios privindu-l.
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:06 am

Ma jucam cu o ata gasita pe jo.
-Nimic...cel putin nimic acum...
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:08 am

-Si atunci de ce ai zis ca n-ai dus o viata usoare? Si ce se presupune ca ar trebui sa patesti?
Sus In jos
Daniel Vaughn

Daniel Vaughn


Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:12 am

-Of...am avut parte de ceva lupte...ceva urmariri...cateva orase inarmate cu taruse de lemn cautanduma si alte dinastea...
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 80
Data de înscriere : 19/07/2010

Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 4:13 am

Dau negativ din cap.
-Imi imaginez ca ai fost foarte cuminte de ai patit astea!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Paradise in Hell Empty
MesajSubiect: Re: Paradise in Hell   Paradise in Hell Icon_minitime

Sus In jos
 
Paradise in Hell
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» seduction in the hell

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lost-academy :: Camin :: Camera baietilor-
Mergi direct la: